MOT – Module of Temporality

Митці

Soundwalk Collective & Патті СМІТ

CША
Soundwalk Collective & Патті СМІТ

Soundwalk Collective
Експериментальний саунд-колектив, заснований Стефаном Краснянським у Нью-Йорку у 2000 році, до якого у 2008 році приєднався Симон Мерлі.

Патті СМІТ
Народилася в 1946 році в Чикаго, США.
Живе та працює в Нью-Йорку, Сполучені Штати Америки

Soundwalk Collective — це платформа сучасного звукового мистецтва, створена засновником та художником Стефаном Краснянським та продюсером Симоном Мерлі. Вони працюють з рядом художників і музикантів, і розробляють звукові проєкти, створені для конкретного місця і контексту, досліджуючи концептуальні, літературні чи художні теми.

У своїй практиці вони використовують оповідальний потенціал звуку у таких формах, як художні інсталяції, танець, музика та кіно. Унікальний художній підхід до звуку пов’язує різні форми роботи Soundwalk Collective. Чи це оригінальна композиція, чи використання архівних записів, вони ставляться до звуку як до матеріалу, який одночасно відчутний і поетичний. Це дозволяє їм створювати багатошарові розповіді щодо ідеї пам’яті, часу, кохання та втрати.

Soundwalk Collective виступали і виставлялися в різних художніх та музичних установах, як-от Berghain, Centre Pompidou, CTM Festival, documenta, KW Institute of Contemporary Art, Louvre Abu Dhabi, Manifesta, Mobile Art Pavillion by Zaha Hadid та New Museum.

Патті СМІТ

Яскрава творча фігура, легенда американського року, еталон для своїх колег, численні здобутки Патті Сміт як виконавиці, авторки, артистки звукозапису та візуальної художниці визнані у всьому світі та відзначені великою кількістю престижних нагород у всіх сферах

Вона є чотириразовою номінанткою на премію «Ґреммі» та номінантом на премію «Золотий глобус», має почесне звання командора Ордена Мистецтв та літератури від Міністерства культури Франції. 2022 року вона отримала французький орден Почесного легіону за свою діяльність. У 2007 році вона була включена до Зали слави рок-н-ролу.

Зараз Сміт пише, виступає, надає підтримку правозахисним та екологічним групам, насамперед Pathway to Paris, некомерційній організації, співзасновником якої є її дочка, Джессі Періс Сміт, яка пропонує ефективні рішення для боротьби зі зміною клімату.

Читати більше про Патті Сміт на DTF Magazine