MOT – Module of Temporality

Меню

ПРО ВИСТАВКУ

Виставка в «Модулі тимчасовості» — це поєднання сучасного живопису та скульптури, стрітарту та відеоінсталяцій, які були зібрані менш ніж за два місяці кураторською командою Фабріса Бусто, щоб зафіксувати швидкоплинність теперішнього моменту.

ГРАФІК РОБОТИ

Щоденно з 22 червня по 22 вересеня 2024 року
Будні: 14:00 — 21:00
Вихідні: 11:00 — 21:00

ПРО ВИСТАВКУ

Візуальне мистецтво — це історичний літопис. Навіть за наявності документальних кадрів, мистецтво не перестає грати окрему, особливу роль в збереженні історії. Воно — транслятор глибини переживань. Мистецтво відображає сам процес перетравлювання складних емоцій, допомагає сучасному глядачу валідувати свої почуття, а майбутньому — відчути те, що важко зрозуміти головою. Мистецтво не може існувати поза контекстом, тож воно несе його в собі, випадково чи навмисно. 

Існує думка, що українське мистецтво теперішнього має бути лише про біль, який ми зараз відчуваємо. Але ми не згодні. Бо мистецтво відображає увесь спектр почуттів і досвідів людського життя. А воно не зупиняється під час війни. Тож ця виставка — про наш новий досвід проживання життя. Про те, що створюється поміж руйнації. Про відновлення, що межує з переродженням. Про кохання, злість, ріст, страх, сором, вагання, радість, провину, самотність, співчуття, сюрреалізм того, що відбувається, злам звичного і побудову нового, тілесність і сексуальність, опір і опору. Про право на існування. Про процес прийняття буденності, на яку ніколи не очікував. Про свідомий вибір бачити красу. Про майбутнє, яке ми створюємо зараз. 

 

The Collectyv — це незалежний ідейний проект, що проводить виставки сучасного українського мистецтва у співпраці з українськими низовими благодійними організаціями.

Ми віримо, що мистецтво створює вплив, який виходить за рамки простого візуального задоволення, спонукаючи глядачів думати і, коли воно достатньо впливове — діяти.
“Collectyv” — це англійська транслітерація українського слова «Колектив». Цією назвою ми хочемо вшанувати об’єднання українських митців минулого, які безжально переслідувалися радянською та царською владою. Під цією назвою ми будемо творити мистецтво, яке допоможе нам будувати краще майбутнє.

Ініціатива створена за підтримки Roman Sviridov Gallery і реалізується сучасними українськими художниками.

МИТЦІ

КАЛЕНДАР ПОДІЙ

ЦЬОГО ТИЖНЯ

  • 22.06
    Відкриття виставки MOT x THE COLLECTYV

МОДУЛЬ

«Модуль тимчасовості» складається із 27 контейнерів, які утворюють відкритий простір та окремі зали всередині, а також кілька терас. Архітектурна концепція та інтер'єр MOT були розроблені Balbek Bureau.