MOT – Module of Temporality

Меню

3D-ТУР

Вітаємо у віртуальному світі «Модуля тимчасовості»!

Ви зможете потрапити до метавсесвіту і відчути себе всередині нашої конструкції, спостерігаючи за всіма витворами мистецтва, які супроводжуються описами митців.

Цей 3D-тур став можливим
завдяки підтримці нашого партнера WhiteBIT — найбільшої європейської криптобіржі родом з України.

Якщо ви бажаєте, то можете оплатити віртуальний квиток карткою тут — ви самостійно вирішуєте скільки. Всі ваші платежі будуть направлені до нашого фонду — 100% зібраних коштів будуть передані на відновлення культурних інституцій та пам’яток, зокрема музеїв, які будуть обрані командою проєкту із залученням фахівців із різних галузей. Залежно від загальної суми, яку ми зберемо, та масштабу збитків, ми матимемо змогу підтримати один або кілька таких об’єктів.

ІНСТРУКЦІЯ

Увійшовши у простір, виберіть та налаштуйте свій аватар на власний розсуд. Ви можете вибрати різний одяг та обличчя або навіть додати своє через камеру ноутбука чи телефону.

Потім пройдіть через зали «Модуля тимчасовості»:

ноутбук/комп`ютер:
1) використовуйте елементи керування на клавіатурі або тачпад, щоб пересуватися
2) натисніть на зображення і таблички поруч із роботами, щоб переглянути їх ближче або відтворити відео

мобільний додаток Spatial:
1) натисніть на екран або використовуйте круглий джойстик, щоб рухатися простором
2) натисніть кнопку зі збільшувальним склом, щоб переглянути всю роботу або відтворити відео, натисніть кнопку з хрестиком, щоб продовжити оглядати простір.

Ви також можете реагувати на будь-що навколо за допомогою клавіатури або натискання кнопок реакцій, наприклад плескати в долоні або махати комусь у кімнаті. Якщо ви застрягли, виберіть будь-яку точку в просторі та натисніть на неї, щоб «телепортуватися» в інше місце.

Якщо ви хочете обговорити виставку з друзями чи іншими гостями, просто зайдіть у свій акаунт, вімкніть мікрофон у налаштуваннях і тримайтеся на близькій відстані від аватара, з яким хочете спілкуватися — так само, як і в реальному просторі. Тож плануйте наступну зустріч із друзями з усього світу у метавсесвіті «Модуля тимчасовості»!