MOT – Module of Temporality

Митці

Альона АНДРЄЄВА

Альона АНДРЄЄВА

Народилась у 1993 році у Дніпрі, Україна.
Живе і працює в Києві, Україна.

Українська художниця, мисткиня, що працює з живописом, графікою, скульптурою та керамікою. Її мистецтво має свій голос, сьогодні мисткиня працює з темами ідентичності, гендерними відносинами та тілесністю в материнстві.

Альона здобула освіту молодшого спеціаліста в театрально-художньому коледж в Дніпрі. Далі вона продовжила свій творчий шлях навчаючись у НАОМА у Києві. За час навчання приймала участь у багатьох виставках і творчих ініціативах (на конкурсі-виставці ім. Мурашко здобула перше місце). 

Самостійний шлях художниця почала з соло-виставки «Bloom» у 2021 році, у Києві. Саме тоді її творчість почала скидати «академічну луску» і формувався стиль, а головне – думка, з якою далі буде працювати художниця. В той же час її роботи опиняються на стінах artist-run space: The Stein Studio.

З 2020 року художниця стає частиною спільноти Художніх Майстерень Київського Інституту Автоматики, де створює серію робіт — «Білий налив», відображаючи гендерні відносини та тілесність.

З початком війни в Україні Альона на деякий час виїжджає з Києва, а її творчість змінює свій фокус, що скеровується на осмислення себе у ролі матері в часи великого горя. Саме цей період дав неабиякий поштовх у розумінні своїх переживань та суттєвих аспектів існування, підштовхнувши художницю до більш глибокого дослідження тем, які стануть фундаментальними у її творчості.